Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 20:09   #9
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Pingwin wyduźdał piwko, zgniótł puszkę i rzucił za siebie.
- Ej, jak chcesz suszone śliwki to ja Ci skocze do nocnego i Ci kupie! Stary uwierz mi...- powiedział jakby do starego znajomego, z którym pił codziennie przed "kosmetycznym u Niedźwiedzia" i podszedł do ziemniaka obejmując go jedną łapą za ramię.
- W nocnym, są takie śliweczki, że Ci skrobie wysuszy! Palce lizać. *high!* - powiedział po czym czknął sobie. Strasznie zajechało od niego piwskiem.
Niespodziewanie pingwin ni z ziemniaka ni z kiziaka, przerażonym i ściszonym głosem dodał
- Emm...ziemniak...gdzie jest WC?? - złapał się za miejsce rodne i zaczął podskakiwać z nogi na nogę.
Nie czekając na odpowiedź pobiegł za barek. Wydawać by się mogło, że nigdy nie skończy siusiać jednak po 2minutach wybiegł zza barku i szybkim ruchem chwycił za zamrażalnik
- Wezme go, bo jeszcze mi coś ukradniecie! - powiedział i przeskakując z nogi na nogę poszedł dokończyć swą czynność.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline