Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 18:13   #145
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Moje siedem lat studiów inżynierskich podpowiada mi, że z tym kombinezonem może być ciut inaczej.

Znaczy ok, nie wpuści zimnego powietrza. Jasne. Nie wpuści żadnego powietrza. W końcu jest hermetyczny. No chyba, że bez hełmu. No bo wtedy to nie jest hermetyczny.

Tyle, że wymiana ciepła nie musi wiązać się z wymianą powietrza. Nie chce się zagłębiać w szczegóły, ale to trochę tak jakby wrzucić kostki lodu do hermetycznego pojemnika i zostawić w pokoju w temperaturze dwudziestu paru stopni. Ile wolniej rozpuści się niż w szklance?

Oczywiście co do ochrony przed deszczem masz 100% racji i nie będę polemizować.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline