Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2020, 18:47   #350
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał hen_cerbin Zobacz post
improwizowane tłumaczenie debilowi o co chodzi i szybki powrót do normalnej gry po pięciu minutach.
Choć na postach w stylu ja mowię w swoim, a on w swoim, to by się faktycznie rozjechało na kilka kolejek, lecz na docsie taka scenka długo by nie zajęła i w jednej kolejce może wylądować w czyimś poście. Nie lubię gry na docsie i preferuje raczej, aby pisać jak najwiecej na forum, ale do dialogów i właśnie takich momentów to super sprawa jeżeli każdy z BG w scenie jest dostępny aby jakoś zareagować bez przewlekania. Jak dla mnie to możesz i w poście takie wkręty do mojego BG robić. Najwyżej wrzucę drugiego posta lub dam instrukcje dla MG żeby coś uwzględnił w swoim odpisie
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline