Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2020, 14:35   #14
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
Dobrze by było dopisać o tym wyjątku w tekście o zlikwidowanych postaciach. Niby oczywiste, ale co tam :P
Okej dodam, choć generalnie wolę unikać nadmiernych dopowiedzeń, jeśli coś wynika z zasady w innym miejscu bo się zrobi kilometrowa długość zasad, a to tylko zmniejszy przejrzystość.
Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
A atakowany o tym, że został ochroniony też się dowie tak jak zazwyczaj to bywało?
Aktualnie z zasad wynika że nie, ale w sumie ejst mi to obojętne. mogę zmienić jak bardziej pasuje wszystkim. Na razie zostawiam tak, że nie dowiaduje się.

Co do długości faz, to zastanawiam się czy nie dać jednej porządkowej fazy między nocą a dniem. Rozgrywane byłyby tam dialogi (bo co jeśli osoba dialogująca zostanie zablokowana? Będzie sytuacja jak w poprzedniej mafii), ale też dałoby mi to więcej czasu na ogarnięcie posta i działań nocnych.
 
Rewik jest offline