Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2020, 15:07   #1777
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jest post.

Aiko: wszystkie notatki są o świętych rytuałach. W samym pokoju nie było wiele poza jeszcze jedną sakiewką ze złotymi talarami.

Dru: w rzutach na poszukiwania nic nie znalazłeś. Ale jesteś pewien, że pomieszczenie jest czyste. Podrzucający list wszedł przez okno. korzystał z linki z kotwiczką (przy okiennicy ślad).

Co zaś do drugiej deklaracji i "Drugiego wzroku" niestety, ale mimo zaryzykowanego conviction nie udało się uzyskać sukcesu i postać w związku z tym traci wszystko czym ryzykowała. Właśnie to odwzorowałem jako "chwilowy kryzys wiary"

Anna i Franka mogą rozmawiać z biskupem. (sugeruje gdoc)

Bogumysł może pogadać z Dobromirem. Łowca zdaje się już wypytał o Suchodół. (sugeruję gdoc)
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline