Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2020, 18:45   #544
Bardiel
Interlokutor-Degenerat
 
Bardiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Bardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputacjęBardiel ma wspaniałą reputację
Mekow nie mam sztywnych wizji żadnych scen. Gdyby tak było, nie moglibyśmy tego nazwać grą, a raczej teatrem kukiełek. Dużo zależy od Was jak rozwiną się dalsze sceny.
Przykładowo do tego zajścia nawet by nie doszło, gdyby Marysia zgodnie z radą Jeremiego przeniosła się bliżej Grolschów. Tak samo teraz wyjście zarówno siłowe, jak i polubowne, będzie mieć swoje konsekwencje. Oba rozwiązania będą zarówno dobre, jak i złe (na swój sposób).

A, że sytuacja trudna... Przeprosiłbym, ale nie mogę powiedzieć, że robię to niechcąco.

Co do kuszy to przyjmiemy chyba, że Patryk zdążył ją jakoś wcześniej naciągnąć, bo chyba nie byłoby to możliwe tak szybko.


Dhratlach, Balzamoon podzielicie się planami na odpis?

Marrrt, Buka odpisałem na docu. Nie mogę za często bo skoczycie mi z akcją za bardzo w stosunku do reszty.
 

Ostatnio edytowane przez Bardiel : 25-01-2020 o 18:48.
Bardiel jest offline