Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-08-2007, 23:07   #15
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Cytat:
Prawda, napisałem "więcej" ale jak Duck napisał to nie wpływa na fabułę a porzucona tak naglę rozmowa wygląda co najmniej śmiesznie. My w tych postach "zapoznajemy się". Nie zawarliśmy w nich nic co by mogło zaszkodzić fabule... tak mi się wydaje.
Nic dodać nic ująć, pisanie dwóch postów w jednej turze to nic złego, jest nawet wskazane biorąc pod uwagę sytuacje, w których zawiązuje się rozmowa. Minimum to jeden post na 48 h, a max to 2 posty w jednej turze.

Cytat:
Ależ ja nie mam nic przeciwko temu, tylko że na początku Ra6nar dał do zrozumienia,że między jego postami można napisać tylko raz. Trzymając się tej zasady, sam nie wszedłem w ściślejszą interakcję, choć mogłem. Ale skoro nasz MG dopuszcza taką sytuację to ok.
Wybacz, Astaroth. Moja wina, znów wprowadziłem graczy w błąd, widać mam skłonności do niedomówień, no ale mam nadzieję, że teraz wszystko już jest jasne.
 
Ra6nar jest offline