Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2020, 15:34   #52
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Drodzy gracze, muszę Was szczerze przeprosić za chwilowy przestój w sesji. Od minionej niedzieli zmuszony byłem codziennie jechać do pracy z powodu poważnych problemów technicznych. Zabrakło mi czasu na zwyczajny reset mózgu. Dzisiaj w końcu ogarnąłem się troszkę, wrzuciłem aktualizacje „Błogosławionej Krwi” i „Dziedzictwa Kruków” i zanim przejdę do kolejnych sesji, chciałem jeszcze odnieść się do aktualnego stanu rzeczy w grze. Seneszal zaraz przyjdzie do prezentacji ostatniego znanego mu fragmentu Ekspansji: Pogańskich Gwiazd. W końcowej części tej scenki zapyta Alecto o prognozy dla lotu przez Paszczę (NPCa sam obsłużę) oraz Bellittę o wieszczenie Tarota (tu będzie musiała odpowiedzieć Aiko). Myślę, że dam radę wrzucić zakończenie odprawy jutro wieczorem.

Co do pomysłu Ramireza, Karrambol będzie potrafił zmodyfikować dwie sztuki Waszej broni białej tak, by zapewnić im właściwość shocking (5 ładunków, potem trzeba będzie naładować akumulator). Może też zapewnić dwa nadania cechy Balanced dla broni białej albo jedną Accurate dla wybranej broni palnej. Może też zoptymalizować generator fuzyjny power armora Ramireza tak, aby dwukrotnie wydłużyć czas jego funkcjonowania.
 
Ketharian jest offline