Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2020, 20:37   #26
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
O, są dwie postacie z Baldur's Gate! To ja zagram jako Edwin!





Edwin jest człowiekiem, magiem i należy do Czerwonych Magów z Thay. Jest to osoba, która raczej nie lubi o sobie mówić, ale łatwo po nim stwierdzić że ma bardzo wysokie mniemanie na temat swojej osoby. Najprawdopodobniej urodził się w Thay.

Edwin jest zagorzałym, manipulującym i szybko wpadającym we wściekłość czarodziejem. Uważa się za bystrzejszego i przebieglejszego niż wszyscy którzy go otaczają. Pozostałych uznaje za niższe formy inteligencji, które tylko mu asystują. Edwin to typ maga, który lubi kontaktować się ze swoją podświadomością i mówić sam do siebie.

Ponadto obiecuje że jak znowu będę w Mafii, to postaramy się nie zabijać Sunielicy 1 nocy

E - nie wiem czemu nie mogę obrazka wkleić
 

Ostatnio edytowane przez Lord Melkor : 26-01-2020 o 20:42.
Lord Melkor jest offline