Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2020, 22:37   #16
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Imi Zobacz post
Nami, Trav, pytałam bo właśnie nie widziałam czy na spotkaniu wspólny nocleg, czy każdy jakoś sobie prywatnie ogarnia. Nie spotkałam się po prostu z taka formą spotkania np przy piwie i wieczorem każdy gdzieś tam gdzie sobie wynajął, stąd pytam. Tak trochę przeczytałam temat o starym zlocie i rozumiem już czemu najpierw czekacie na chętnych. Faktycznie jak jest więcej osób to wtedy można pomyśleć nad wynajęciem czegoś wspólnie.



Każdy w sensie, grupą coś wynajmowaliście? Możesz coś więcej o tym napisać jak to wyglądało?
Imi no wynajęliśmy domki kilkuosobowe na kilka dni. Domki były 3 i 4 osobowe z tego co pamiętam. Rozbiłem rezerwację na x osób i płatność była na miejscu. Jest to wygodniejsze jeśli ktoś chce siedzieć do długich godzin nocnych przy piwku. Żywiliśmy się lokalnych spożywczakach, ale była możliwość wykupienia obiadów itd.
Trzeba wcześniej znaleźć odpowiedni obiekt, który wszystkim pasuje, bo zdarzają się specjalne życzenia, ustalić wspólny termin no i zrobić rezerwację. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni taką formułą. Niestety jak ktoś tak daleko mieszka to szkoda czasu tłuc się tyle godzin na piwo i po kilku godzinach do domu, aczkolwiek jeśli ktoś miałby ochotę tylko na jeden dzień to także mógłby się z nami spotkać myślę.
No i oczywiście jeśli komuś pasuje to też można sobie nocleg załatwić na własną rękę. Wspólnie po prostu sprawniej, taniej i raźniej

ps. Rewik, Okaryna jasne, że coś tam kiedyś można zrobić, ale to muszę wiedzieć wcześniej żeby załatwić opiekę dla dziecka
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day

Ostatnio edytowane przez traveller : 26-01-2020 o 23:00.
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem