Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2020, 11:03   #114
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Mistrzu czy Zere'el posiada jakiekolwiek informacje dotyczace wygladu krola lub jak go rozpoznac?
Obawiam się, że nie. Arcozjanie chodzą nieustannie w maskach (kwestie oddychania), co upodabnia ich do siebie.

Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Czy cokolwiek wyroznia goscia ktory twierdzi ze jest krolem? Czy w momencie kiedy Nobrazianie weszli ktos np. zajmowal miejsce u szczytu stolu co mogloby sugerować ze ma najwyzszy status?
Jest ubrany tak jak wszyscy pozostali. Skromnie, bez ozdób, ale jest czysty i zadbany. W momencie, gdy weszliście do pomieszczenia wszczęło się takie zamieszanie, że nie jesteś w stanie ocenić kto gdzie stał (przy stole nie ma krzeseł, odprawa odbywała się na stojąco). Możesz jedynie przypuszczać po tym kto gdzie się ukrył, ale wynikałoby z tego, że podający się za króla stał obok biedaka zmasakrowanego przez wyważone drzwi (czyli gdzieś w połowie dłuższego boku stołu).
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline