Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 00:36   #206
Ra6nar
 
Ra6nar's Avatar
 
Reputacja: 1 Ra6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znanyRa6nar wkrótce będzie znany
Bardzo mnie cieszy fakt, że moi gracze znajdują takie nawiązania, jakże z resztą trafne. A teraz mam do Was ogromną prośbę o przebaczenie. Otóż napisałem rozwiązanie walk ale bardzo, bardzo nabroiłem. Po pierwsze - nie zdołałem się wysilić na wielce epickie opisy, nie wiem czy brak weny czy co, po prostu nie dałem rady, może to dla mnie zbyt duże wyzwanie, po drugie serdecznie przepraszam Gettora, ale znów zgubiłem walkę. To gg u Siostry na kompie to po prostu jakieś magiczne jest, czyści mi archiwum z wybranych kontaktów. Jeśli mógłbym prosić Gettora o wysłanie walki (może być streszczona, nawet lepiej) na PW. Bardzo przepraszam.
Pozdrawiam
P.S: Zdaje się, że Wiara i Honor po arenowej przerwie znowu żywa. Tylko coś z walką konną trzeba innego zrobić niż gg. Wiem ile potem mam bałaganu i problemów ze znalezieniem, dopasowaniem itd.

EDIT: Aha, no i zapomniałem z tego wszystkiego napisać, dlaczego tyle czerpię z Gothica. Oczywiście uwielbiam tę grę, ale uważam, że ma ona niepowtarzalny, brudnośredniowieczny klimat, którym wspaniale można budować klimat na sesji, co mi osobiście wychodzi kulawo, ale się staram
 

Ostatnio edytowane przez Ra6nar : 08-08-2007 o 00:38. Powód: skleroza
Ra6nar jest offline