Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 01:01   #22
Drix
 
Reputacja: 1 Drix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputację
- O kurde – lądowanie było ze 100 razy gorsze niż start. Zaraz Nie wytrzymam.
- Zobaczę jak wygląda ten nowy raj- udałem się w stronę wyjścia. Po drodze mijałem moich współtowarzyszy. Widać nie tylko ja wpadłem na pomysł by zapalić i tak sprawdzić czy jeszcze żyje
-Hej Ty z tą paczka papierosów daj mi jednego. Nigdy nie paliłem ale teraz musze. To jedyny sposób by sprawdzić czy żyje- zwróciłem się do jednego z moich towarzyszy widząc ze chowa broń i wyjmuje paczkę. Po czym rozejrzałem się po okolicy. Zobaczyłem dym
- Co do cholery? Planeta miała być niezamieszkana o ile mnie pamięć nie myli. Nie myślicie że warto to sprawdzić ?- sięgłem po swój rewolwer. Był tam gdzie go schowałem za pasem. Nikt nie wpadł na pomysł żeby go pożyczyć. Obróciłem się w stronę wejścia
- Hej Ty z tym gnatem. Skoczysz zemną sprawdzić o co biega z tym dymem.
 
Drix jest offline