Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2020, 11:49   #53
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Faktycznie trochę spowolniliśmy, ale mnie się to przydało, bo kilka innych projektów mnie docisnęło. Rozumiem, że fakt poprawy jakości baterii w pancerzu to dość dla Ramireza i nie mam co podsuwać innego sprzętu do usprawnienia, tak?

Ten bonus dodający Shocking jest w jednym z suplementów opisany nawet jako dodatek do broni.

Czekam na posta Aiko. Moja część odprawy już wisi w gdocu, gdyby ktoś chciał coś wtrącić, to oczywiście Ramirez spiorunuje go wzrokiem
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline