Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2020, 16:54   #587
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
W Aximie zawrzało. Widok swojego nemezis powracającego zza grobu podziałało na niego jak płachta na byka. Ich ostatnie spotkanie skończyło się tym, że Jarnar w formie lwa spijał krew z jego zwłok. Jaka diabelska siła przywróciła go do życia?

To nie było zresztą ważne. W formie lwa czy człowieka, odeśle go z powrotem tam, gdzie jego miejsce.

- Zajmę się nim - odezwał się Axim wskazując strażnika. - Dopilnujcie, żeby tamte gobliny mi nie przeszkadzały.

To mówiąc dobył broni i pewnym krokiem ruszył w stronę wrót.

- Hej, paskudo! Pamiętasz mnie?! Myślałem, że nasze rachunki zostały wyrównane, ale ty przyszedłeś po repetę! - zakrzyknął stary najemnik, rzucając przeciwnikowi wyzwanie.

Akcja: Użycie zdolności Rzucenie wyzwania na nieumarłego niedźwiedziego goblina.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline