Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2020, 17:54   #588
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Gobelin był zawiedziony że zignorowano jego fantastyczny pomysł, ale ucieszył się że nikt go nie skrzyczał. Gdy usłyszał rozkaz Axima uśmiechnął się szeroko i przywołał bardowską sztuczką widmowych głosów utworzył chórek składający się z głosu przewodniego, barytonu, basu i tenora:

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=LLc3CFxhN_E[/MEDIA]

– Nie zawsze byłem wierny
Lecz dopóki gwiazdy świecą nad naszymi głowami będę ci wierny
Wszechojciec jeden wiem czymże byłbym bez ciebie
Proszę cię nigdy nie wątp we mnie/, Jeżeli kiedyś odejdziesz
Świat się mną nie przejmie
jednak ja stracę powód by istnieć


Goblin sam nie wiedział, do kogo kieruję słowa piosenki w jego długim jak na standardy goblinów życiu były dwie kobiety. Nie chodziło tu o chucie, jakie odczuwa się wobec samicy. Raczej podziw dla dwóch ludzkich kobiet, które zupełnie nie pociągały go pod względem fizycznym z jednej strony jego nowe bóstwo, które zesłało mu wiele darów nakazał służyć Walkirii, która zasługiwała na jego wierność gdyż była wielka potężna, ale przy tym dobra i wybaczająca ponad wszelkie goblinie wyobrażenia! Każdy jego dawny dowódca zabiłby go za takie niedociągnięcia jak w poprzedniej Sali zaś Płomiennoka traktowała słabego goblina jak godnego szacunku sługę, który dostał własne łożę i pokój oraz piękną zbroje!
Z drugiej strony wciąż czuł wierność wobec Raheli gdyby nie ona już dawno by nie żył, to ona dała mu szanse na rozwój jego pasji i obronę przed surowością stada, z którą przestawał sobie radzić oraz okazje na ujrzenie oblicza prawdziwego bóstwa. Wszechojciec jeden wie, kim byłby bez niej!

Niczym dyrygent kierował widmowymi głosami tak aby zgodnie z rozkazem odciągnąć uwagę nieumarłych od dowódcy.

Akcja: Widmowe głosy na zombie umieszczone tak aby odciągnąć ich uwagę od Axima i wstawić na ataki jeżeli ktoś byłby chętny się nimi zająć.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 28-01-2020 o 17:59.
Brilchan jest offline