Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2020, 18:46   #23
Imi
 
Imi's Avatar
 
Reputacja: 1 Imi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputacjęImi ma wspaniałą reputację
Dziękuję Rewik za tak obszerne odpowiedzi nawet kiedy w pewny m sensie nie była ona potrzebna. Aby sprostować, juz mi wyżej wytłumaczyłeś, ale ponieważ ja wtedy nie wiedziałam co i jak snułam teorie na które też odpowiedziałeś mimo że już wyżej jest wszystko jasne. Także szacun, bo dużo pracy i fajny sposób z tym kolorem. W pewnym miejscu się też nie zrozumieliśmy, ale generalnie w mafii wyłożyłam się, bo nie grałam na mafię, gdzie każdy może coś w nocy zrobić, stąd uważałam że nie ma takiej możliwości i jest to op. Ale przy śmierci i herbatce to być może się dociera, więc spoczko.
Szansę na sojusz śmierci z miastem faktycznie zmniejszyłabym do minimum. Sam śmierć już aż taki broken nie jest, uleciało mi ( za co przepraszam, bo namieszałam lekko) że mafia może zabić w dzień!
I ostatnie nieporozumienie głównie wynikało z faktu, że turę i fazę zrozumiałam jako jedno, a to dwie inne rzeczy. Już wszystko jasne, dziękuję za wytłumaczenie.

Lordzie, dziękuję za zaproszenie^^ A czekaj! Znów chcesz zlinczować o nieładnie.

To idę do tematu rekrutacji, skoro zasady są jasne i akceptowane.
Jeżeli Rewiku, zechcesz trochę wpłynąć na sojusz Śmierć miasto, to fajnie, ale nikt chyba nie miał o to pretensji, więc oczywiście zostawiam Twojemu osądowi.

Nami, nie trzeba, ten temat akurat śledzę^^
 
Imi jest offline