Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2020, 10:17   #882
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Hej ekipa

Skoro już jesteśmy przy zasadach...

Ostatnio ciut więcej pracuję i mam ciut więcej spraw poza domem/biurem. Mój dostęp do forum i docka jest w 90% mobilny, co za tym idzie do niektórych rzeczy mam utrudniony dostęp i czasem muszę czekać aż łaskawie komórka przetrawi co tam się na docku zmieniło. Byłoby mi zdecydowanie łatwiej, gdybyśmy pamiętali o tym, na co umawialiśmy się przechodząc ze starego na nowy docek, czyli np na usuwaniu pierwszego komentarza, zamiast zamykać wątek. Wiem, że Melkor i Tom, nie byli wtedy z nami to mogli jeszcze nie wiedzieć, ale zdecydowana większość wiszących komentarzy jest nie od nich. Może już zauważyliście, że zacząłem otwierać je na nowo i zaznaczać, żeby je usuwać, a nie zamykać. Jak to nie działało to dodałem nawet przypominajkę o tym na dole docka, ale komuś najwyraźniej nie pasowała i została usunięta.

Bardzo Was proszę raz jeszcze. Moglibyście usuwać jednak te komentarze? Wpłynie to pozytywnie na mój komfort korzystania z docka sesyjnego i może to nie jest jakiś przesadnie dobry argument, ale będę za to bardzo wdzięczny.
 

Ostatnio edytowane przez shewa92 : 30-01-2020 o 10:25.
shewa92 jest offline