Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2020, 12:32   #12
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wila

- Ok, dzięki za odpowiedzi Co do postaci no to mam już chyba pomysł i szkic kto to ma być. Paweł Kozłowski, 33 l, co niedawno powrócił do stolycy z zagranicy i próbuje sobie na nowo ułożyć życie. Obecnie barman w nocnym klubie. Tak w największym skrócie. Tylko jak zacząłem to spisywać na KP i tak do każdego punktu po parę zdań o tych osobach, charakterze i wydarzeniach no to jednak parę stron tego wyszło. No a do tego ta fabularna rozpiska ostatniego dnia co ma być jak na pierwszy post. Więc jak KP ma być do 3-4 strony doca no to no ciężko będzie mi się wyrobić.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline