Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 12:06   #16
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
- No witaj kochanienka. Ale jesteś słodka, niczym mleczko o które mnie prosisz. No, ale niestety. Mam tylko cole, malibu i piwo. Ale wiesz co skarbie? Malibu, ma podobny smaczek. Zasmakuje Ci. Chodź, oprowadzę Cię po moim zamrażalniku. Ale ostrzegam! Jestem niepoprawnym seksomanniakiem! hehe. Zapraszam kochana...jestem fanem miszki miki, mam nawet kondomy jego produkcji!


Kitka usmiechnela sie slodziutko bo w koncu malibu to nie rzecz do pogardzenia i uprzejmie podajac dlon odpowiedziala.

- Mrrauu doprawdy.. Hmm a myslalam ze nie produkuja rozmiaru 00,5. No coz moglam sie pomylic. A wiesz ze na wykladach dowiedzialam sie, ze Pingwiny z racji ozieblosci krwi maja problem ze wzwodem i dlatego tak wolno sie rozmnarzaja? Mrrhmmm.... Jestem pewna ze kuracja wibracjami pomoze... Choc z drugiej strony moze byc juz za pozno jako ze na piwologi, ktora to byla moim dodatkowym przedmiotem, pan profesokot przedstawil nam teorie obnizenia zdolnosci seksualnych spowodowanych piciem tego napoju bez dodawania mlczka.


Wtem Pingwin znikl jej z pola widzenia odrzucony sila Wyrywczolaskowa Zakapiora. Mrrauu jakas nowa moc....

- Ach, ja mam mleczko. Ile dusza zapragnie! Proszę bardzo. Antoni Zakapior, mistrz złodziejstwa.

Mrrrauuu... Jacy uprzejmi ci mezczyzni... Mrrhmmm moze wreszcie ukoncze ten doktorad z doprowadzania istot plci odmiennej do konca... Mrrhmmm

- Mrrhmm dziekuje ...

Usmiechnela sie najslodziej jak mogla i z uwaga przygladnela nowej istocie. Mrrhmmm gogle... Hmmmrrr duze stopy...

- Widze u ciebie dosc ciekawy symptokotek. Wydajesz sie mi istota o dosc zmaxymowanych umijetnosciach lecz malych wlasciwosciach. Hmrrrr... Ciekawe jaki obraz mozna by zrobc z twojej skory po odpowiednim oddzieleniu jej od ciala i zakonserwowaniu w mleczkowibracyjnym pojemniku. Mysle ze akt by byl najlepszy .....

Odwrocila sie do ziemniaka.

- Panie ziemniaku, a z ta sliwka to radze posluchac rady i skoczyc do nocnego. Mozna odrazu mleczko kupic.

Kiwnela powaznie glowa i trzymajac buteleczke mleczka od Zakapiora luknela na zakapturzona postac.

- Hmmrrr dosc zaawansowany skrytokociec.. Hmmmrrr moze sexfluidy cos poradza, a moze nowy kroj kaptura... Hmmrrr

Zamruczala pod noskiem....
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline