Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2020, 17:09   #65
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Teraz praktycznie jesteśmy już jedną nogą w Paszczy. Chciałbym już tylko dopiąć te małe szczegoliki (jak odbiór wiadomości od Maurice’a) i już startujemy - mam w końcu troszkę oddechu w pracy, więc dam radę nadgonić tempo. Generalnie na tę chwilę chciałbym tylko wiedzieć, czy Winter uda się z Bell do Chóru na stacji czy zostanie na okręcie - to mi wystarczy, by spreparować finalne sceny pobytu w Port Wander.

Aiko poprosiła o scenę z Winter, bo zapewne chciała jej przekazać te bardziej złowieszcze elementy przesłania Tarota, o których roztropnie nie wspomniała na mostku, ale równie dobrze może jako BG napisać tutaj, co jej postać chciała powiedzieć postaci Corax i wtedy dla potrzeb swojej rezerwacji przygotuje tylko fabularkę z Mi Raazem.

EDIT

Kochani, pozyskałem dzisiaj feedback odnośnie dotychczasowej gry, wskazujący na zdecydowany przerost fluffu. Zapewne zdajecie już sobie sprawę jak zaprzysięgłym fanem tego świata jestem i jakiego mam na jego punkcie hopla. To właśnie ta przywara, przed którą Was w tym wątku wcześniej ostrzegałem. To dlatego ważne jest, żebyście na bieżąco dawali mi znać, jeśli coś jest nie tak z sesją. Generalnie jestem świadomy tego jak wielkim jestem fluffofilem, ale zbyt często o tym zapominam i póki nikt się nie odzywa, nie zauważam momentu, w którym zaczynam przeginać!

 

Ostatnio edytowane przez Ketharian : 30-01-2020 o 21:40.
Ketharian jest offline