Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2020, 21:02   #37
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Col Frost, doskonały pomysł. Od razu możecie wypisywać wszystkie pytania, a ja na nie odpowiem w pierwszej wolnej chwili. Pamiętam sesję, w której tak przyspieszałem z MG zdobywanie informacji i wspominam ten sposób bardzo dobrze

Nami, w żadnym wypadku nie jesteś zbyt tępa. Śmiało. Jak masz jakieś wątpliwości, to wal. Jeśli twoja postać zapyta o coś, co powinna wiedzieć, to wyjaśnię kwestię na boku, nie ustami Pathana. To, że możesz czegoś nie wiedzieć z uniwersum Star Warsów to nie twoje "zmartwienie", tylko moje
Specjalnie staram się pisać posty tak, żeby nawet osoba, która nic nie wie wiedziała mniej więcej jak co wygląda (np. Coruscant).
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline