Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2020, 01:10   #406
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 40 - 2519.VIII.13; świt

- Oki, doki, to mój post jest :> Jeśli chodzi o termin to do cz. II.06. Czyli ok roboczego tygodnia na wrzucenie posta.


Stan Zdrowia:

Gabrielle 12/12; zdrowa (0); (215 PD);
Karl 10/14; ranny (-10); (175 PD);
Tladin 8/15; ranny (-10); (145 PD);


---



BN:

Dieter 12/12; zdrowy (0)
Manfred 12/12; zdrowy (0)
Ragnis 16/16; zdrowy (0)
woźnica Adolphus 12/12; zdrowy
kuc 1 13/15; draśnięty (0)
kuc Karla 15/15; zdrowy
kuc Gladina 15/15; zdrowy

---




Co do zasobów to na tą chwilę wygląda to tak:

- Gabrielle 95 pkt / wydane: 5 pkt. ("Kogut")
- Karl 85 pkt / wydane: 110 pkt. (Grtechen z "Wideł i Cepa", muł, oliwa x3, lina, łom, pasza x3, koło wozu)
- Tladin 5 pkt / wydane: 95 pkt. (na krasiów i większość kuca 2, koło wozu)


- Pasza: 20 porcji (VIII.16 -10 p)


PD





- Karl 5 PD za decyzyjność za siebie i swojej grupki.

- Karl 5 PD za próbę przedostania się przez łuczników.

- Tladin 5 PD za przetrwanie ataków na polanie.



Omówienie




Skład nocnej wycieczki:

Karl 10/14; OP 8+; ranny (-10);
Tladin 8/15; OP 3+; ranny (-10);
Ragnis 16/16; OP 7+; zdrowy (0);
Uwe 14/14; OP 8+; zdrowy (0);
Tido 10/10; OP -; zdrowy (0);
Barlo 10/10; OP -; zdrowy (0);




Tladin



- Tladinowi udało się przeczekać w chacie przez resztę nocy. Właściwie nic ciekawego się przez ten czas nie działo. Ot, psia wahta.

- Nocne czekanie w czuwaniu dało się jednak we znaki. Bez ognia, na głodnego, bez koców, z ranami to jednak było dość uciążliwe kilka godzin.

- Wraz ze świtem przychodzi mgła. Stopniowo gęstnieje tak, że widać na ok 20 - 40 m dookoła. Ale ciemność ustępuje i robi się widniej.

- Gdzieś z tej mgły, od frontu domu dochodzą odgłosy jakby ktoś szedł. Ale czy to po drodze czy w poprzek drogi to już ani nie widać ani nie słychać. Z domu samej drogi też nie widać.

- Nie jestem pewien co z tymi PD i skillami więc na razie nic nie zmieniałem.




@Karl



- Karlowi udało się przeczekać resztę nocy na strychu. Wcześniej ewidentnie ktoś przeszukiwał okolicę. Całkiem sporo czasu. Ale czy z dołu czy z góry na strych Karla nie zajrzeli.

- Nocne czekanie w czuwaniu dało się jednak we znaki. Bez ognia, na głodnego, bez koców, z ranami to jednak było dość uciążliwe kilka godzin.

- Wraz ze świtem przychodzi mgła. Stopniowo gęstnieje tak, że widać na ok 30 - 50 m dookoła. Ale ciemność ustępuje i robi się widniej.

- Od paru godzin Karl siedział sam na strychu więc nie ma pojęcia co się stało z resztą jego grupki. O świtaniu, nawet trochę przed miasto jakby zasypia. Niemniej od czasu do czasu słychać jakieś odgłosy ale dość rzadkie i raczej nie z bezpośredniej okolicy.



---




- I chyba tyle na moją turę. Teraz czekam na Wasz ruch
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline