Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 14:03   #25
Drix
 
Reputacja: 1 Drix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputację
- Dobrze- zwróciłem się do Karola- siłą Cię nikt nigdzie nie będzie ciągnął. W końcu ktoś mus zostać i pilnować statku. Planeta miała być nie zamieszkała a widzimy dym. Równie dobrze mogła być to burza i piorun uderzył w drzewo. – zawiesiłem na chwile głos. Zacząłem kolejną myśl tak bardziej do wszystkich- Pracuje w programie kosmicznym od paru lat. Dokładnie mówiąc to pracowałem przed wylotem. Nigdy nie słyszałem o ośrodku na Alasce a tym bardziej nie słyszałem o takim cacku- wskazałem na statek- Idę o zakład ze statek ma blokadę żebyś od razu nie wrócili. Prawda jest taka że czy będziemy tu 1 godzinę, 2 godziny czy 10 lat to nikt za nami nie zapłacze. Więc jeśli coś tam jest- wskazałem na dym chciałbym się dowiedzieć co to jest. – nie wiem skąd wziąłem siły i pomysł na takie przemówienie. Na Ziemi raczej w życiu bym tego nie wymyślił. Taa pójde tam- pomyślałem ale niech da mi ktoś zapalić
 
Drix jest offline