Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 14:29   #18
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Rycerz w fioletowej szacie patrzył ze swojego ogromnego kaptura na całe zamieszanie zdziwiony. Potrząsnął mocno głową by pozbyć się tej dziwnej wełny która zdawała się wypełniać jego czaszkę. kiedy wszystko było już w porządku zdumił się. Taka mała ilość alkoholu i już kace mają? Gdyby poznali mnie i Zygmunta wcześniej i pili z nami pod spożywczakiem to dopiero by kace mieli toż to rozgrzewka dopiero była.
Wyciągnął z szerokiego rękawa Latarkę Świetlną w kolorze "forest green made in Ime industries". Pstrykał kilka razy guziczkiem a kiedy po głośnym PUFF i po opadnięciu tumanu różowego kurzu w końcu się zapaliła na czerwono głośno krzyknął
- JUPI! Ehh... to znaczy tak to miało być. Kończcie się zabawiać tymi zabawkami. Dostaliśmy misję i musimy ją wypełnić albo nasz honor zostanie splamiony. Może was to nie rusza ale ja jestem rycerzem i to...
W tym momencie Wekesa zaczyna się dusić i szybko przegrzebuje kieszenie szaty... eee... tzn. rękawy i wyjmuje inhalator. Po kilku dozach odzyskuje oddech i rysuje latarką w powietrzu świecącego króliczka.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline