Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2020, 03:07   #230
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 54 - IX.09; pt; południe

Oki no to mój pierwszy w tym sezonie post jest :> Co do terminu myślę, do cz. II.06 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia

- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy;
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); -1 (dżungla)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy;
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy;
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy;
- Dziki Kieł 7/9 > s: ranny; rany 0/-2 (2x R.Lek, korpus);
- Aria 8/9 RL > s: ranna 0/-1 (1x R.Lek, l.ramię);
- Hoffman 7/9 RL > s: ranny 0/-1;
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy;
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy;
- Will 9/9 RL > s: zdrowy;
- Morgan 6/7 RL > s: ranna 0/-3 (1x R.Lek, l.ramię)
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lekki 0/-2
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowa


---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +25.5/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 10 PD za post i decyzyjność.



---




Omówienie





@Wszyscy



- Ok, doczekałem się info od Amu. Złożyła rezygnację do odwołania. Bardzo smutna to wiadomość. Myślę, że udało jej się wykreoać niepowtarzalną postać i wszystkim nam jej będzie brakować. No ale real jest real. Zostaje mi mieć nadzieję i trzymać kciuki, że kiedyś może uda jej się wrócić. W takim razie zostaje mi się pożegnać, podziękować za długą i ciekawą grę no i życzyć powodzenia

- Co do pogody, z powodu skwaru, wszyscy mają mod -2 za ten skwar.



@Zwiad



- skład zwiadu:

- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy (kierowca) (ammo 5,56 7/10)
- Marcus 6/9 RL > s: ranny; rany 0/-3; (1x R.Lek, noga); (ammo .357 2/5)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; (ammo śrut 5/8)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; S.Lek (0/-2) (ammo .30-06 2/5)


- Oki, no to akcja poszła do przodu. Zaskoczenie się udało. Co do strzelania to pi x oko każdy z czwórki trafił chociaż raz. Efektem są drobne uszkodzenia furgonetki ale też 2 rozprute ołowiem koła.

- Co do strzelania pojazdów (i większych robotów czy innych maszyn) to obrażenia spadają o poziom niż gdyby strzelano do ludzi czy innych stworzeń. Czyli jak broń powinna zadać R.Cię no to zadaje R.Lek. To z mechy odzwierciedla, że takie "kloce" są żywotniejsze niż pomniejsze stworzenia.

- Z bardziej celowych efektów trafień to osobówka do jakiej strzelał Marcus ma rozwalone 1 koło a furgonetka którą za cel wzięli chłopaki dwa koła widozne z profilu.

- Jeśli chodzi o celowanie w bak to trzeba wiedzieć gdzie on jest. Czyli chociaż trochę znać się na pojazdach. Z mechy oznacza to jakieś umsy w mechanice albo prowadzeniu pojazdów. Bo bak nie jest widoczny na pierwszy ani drugi rzut oka tylko jest gdzieś tam w trzewiach pojazdu. Dlatego z całej czwórki może Lamay mógłby się pokusić o takie strzelanie.

- Jeśli chodzi o śrut to strzleanie na takie dość duże jak dla niego zasięgi (30+ m) ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że pomimo modów za odległosć jest trochę łatwiej trafić w cel bo przy tej odległości jest to już niezła elipsa czy wachlarz na ok 2 m średnicy. A minusem jest to, że za każde pełne 10 m odległosci poziom Ran spada o poziom czyli na tych odległościach śrut zadaje już najwyżej Draśnięcia.

- Co do celowania w koła uznałem, że do 3 porażek oznacza, że strzał nie trafił stricte w koło ale mógł trafić gdzieś ogólnie w bryłę samochodu. I było w akcji pare takich strzałów co spudłowały w koło ale trafiły w pojazd.

- Detale mechy strzelania masz jak zwykle w excel. Jeśli coś niejasne no to pytaj

- A co do zasadzki to się właśnie skończyła. Przeciwnicy już się ogarnęli na tyle by byli gotowi odpowiedzieć ogniem. Więc jeśli zostajecie się strzelać to już od tej 4-tej Tury ołów będzie leciał w obie strony.

- Więc w tej turze więc chciałbym wiedzieć jakie są decyzje co do dalszego przebiegu walki. Głównie czy zostajecie i próbujecie się strzelać czy się próbujecie wycofać, skitrać czy jeszcze coś innego.


---


- No i chyba tyle z mojej strony. Jeśli byś miał jakieś pytania czy cóś no to pisz śmiało
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline