Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2020, 21:06   #118
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest post. Termin tradycyjnie do soboty włącznie, czyli do 8.02.

@Mike
- C-SGK1 czeka walka z Yajirobe, jednak będzie to trochę nietypowa walka. Po pierwsze android jeszcze się nie wykurował, więc możesz mu przywrócić połowę ze straconych w ostatniej walce punktów. Po drugie nie będzie wolno używać energii ki (oraz kombinacji jej używających). Po trzecie walka toczyć się będzie bez strat na cechach, a wygra ją wojownik, który jako pierwszy w danej rundzie trafi przeciwnika za trzy punkty więcej niż on.
- Po tym jak zdecydujesz się jakie punkty przywrócisz androidowi, wklej to na doca i zaczniemy.
- Popraw proszę swojego ostatniego posta. Wyjustuj tekst i zrób margines. Z góry dziękuję

@Lord Melkor
- Dotarliście do wejścia (prawdopodobnie) jakiejś bazy. Pozostaje pytanie jak dostaniecie się do środka?

@Bardiel
- Tu chyba wszystko jest jasne

Przy okazji przypominam, że w razie chęci, dialogi z NPC-ami można również rozgrywać na docu.

Pozdrawiam wszystkich
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline