Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2020, 13:39   #66
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, ważne ogłoszenie. W ostatnim okresie nie wszystko poszło mi w sesji (a także generalnie na LI) tak jak to sobie zaplanowałem. Duże kłopoty techniczne w pracy nałożyły się na blisko dwutygodniową chorobę żony (a jak łatwo się domyślić, nic nie drażni chorej żony bardziej od męża, który po długim dniu pracy przesiaduje wieczorem przed komputerem). To przełożyło się na ospałe tempo wszystkich moich sesji (Kruków, Krwi, Wron, Agentów). Co więcej, skazany na pisanie wszystkiego ze smartfona w tej odrobinie wolnego czasu, który miałem, poszedłem niestety na łatwiznę i skupiłem się na tych graczach, którzy już mieli rozpoczęte questy (Aiko i Mi Raaz). I o ile Lynx dał mi znać, że nie sprawia mu to większego problemu, to Corax i Cane słusznie mogli się poczuć odstawieni na boczny tor.

Teraz dobre wieści. Żona wyzdrowiała, od dzisiaj znowu jest w pracy, a to znaczy, że w środę i czwartek mam komputer dla siebie od 19:00 do 22:00, a w piątek i sobotę całą noc (nietypowa specyfika mieszanych zmian fabrycznych, nieistotna dla sedna przesłania). To oznacza, że mogę w końcu na spokojnie przeanalizować wszystkie wątki, a także odzyskać dostęp do podręczników.

Dobrą wieścią jest również to, że skazany przez ostatnie dwa tygodnie na pracę z smartfonem dokonałem czegoś, co wydawało mi się zupełnie niemożliwe, mianowicie nauczyłem się płynnie postować z tego urządzenia, z kopiowaniem tekstów z doków i formatowaniem postów włącznie z prawdziwie małpią zręcznością (smartfon ma w tej chwili już jedynie jeden mankament, mianowicie nie mam na nim podręczników).

Co chciałbym zatem zrobić w najbliższych dniach (godzinach)? Potrzebna mi najpierw reakcja Cane na PW wysłane dzisiaj rano. Następnie potrzebny mi kontakt z Lynxem odnośnie scen w doku wgranych do niego przed minionym weekendem. I potrzebna mi jeszcze chwila cierpliwości Corax, bo nie mogę popchnąć jej wątku zanim Aiko nie przedstawi treści wiadomości od Maurice’a. Ta scena będzie gotowa dziś/jutro (ale z powodów chronologii gry może się pojawić w topiku dopiero po reakcji Cane na moje PW).

Cane, Lynx - odezwijcie się do mnie na PW. Aiko - wrzucę Ci za parę chwil info odnośnie treści wiadomości dla Corax.

Po przerobieniu tych scen (przy odpowiedniej dostępności graczy jest to do skończenia w dwa, trzy dni) zaczniemy już normalną grę.

Corax, PW z odpowiedziami na Twoje pytanie przygotuję na następnej przerwie.

Gdyby coś było niejasne, piszcie!
 
Ketharian jest offline