Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2020, 00:14   #24
TomBurgle
 
Reputacja: 1 TomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputacjęTomBurgle ma wspaniałą reputację
- Myślę że wrócą, co najmniej po to żeby zjeść. Widziałem, że Cygnar wyszedł na zewnątrz, a dokąd poszła Yutu? - Hira sięgnął po miskę z gulaszem siadając obok Lao i poświęcił kilka chwil na kontemplację.
Myśl przewodnia okazała się nadzwyczaj prosta: wcale nie musiał wybierać między odpowiedzią na wcześniejsze pytaniem, a ciepłym posiłkiem.

- Idę ich znaleźć, Yutu wydawała się bardzo źle nastawiona to tego Obieżyświata - jako, że samej kuzynki nigdzie nie było widać, a i jej ochroniarz zdążył się ulotnić, zgarnął miskę i ruszył w kierunku drzwi. Szczęśliwie stajenny którego minął w drzwiach był w stanie naprowadzić go we właściwą stronę i już po chwili usłyszał głos aasimarki.
 
__________________
W styczniu '22 zakończyłem korzystanie z tego forum - dzięki!
TomBurgle jest offline