Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 16:52   #27
Drix
 
Reputacja: 1 Drix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputacjęDrix ma wspaniałą reputację
„Nie zamieszkała planeta tak”- pomyślałem- „polecicie wrócicie łatwy szmal”- słowa dziadka kołatały mi się w głowie. Nie było jednak czasu na myślenie i rozpamiętywanie przeszłości. Ciągłe pikanie wykrywacza ruchu wzmacniało ból głowy. Najchętniej rozwaliłbym to urządzenie ale szkoda mi jednego naboju. Pikanie nasilało się, coś zbliżało się bardzo szybko. Człowiek, ocalały marines z komando 2 komukolwiek ono podlega, a może jakieś tutejsze zwierze.
- Ty Polaku weź ten karabin zobacz czy jest cos magazynku. Jesteśmy jak w pułapce więc lepiej żeby coś w nim było. Reszta chwytać za swoje gnaty. Strzelamy krótkimi seriami spokojnie- cokolwiek to znaczyło. Nie byłem w wojsku, nie byłem na wojnie. Dowodziłem jedynie drużyną harcerzy. Ci ludzie mi przecież nie podlegają, nie muszą mnie słuchać.
Wyciągłem swój rewolwer. Miałem 6 pocisków, tyle strzałów. Serce gdyby mogło pewnie wyskoczyło by mi z klatki piersiowej. Tylko zebra trzymały je na miejscu.
 
Drix jest offline