Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 17:17   #102
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Amrod Zobacz post
Mhm, zgadzam się z wyżej wypowiadającymi się. Walki są przeprowadzane naprawdę chaotycznie, ale to nie z winy MG, a jedynie niektórych graczy. Osobiście zrobiłbym coś takiego: zanim opiszę jak zaatakowałem kogo- lub cokolwiek, wysłałbym PW do Mistrza Gry, gdzie byłoby napisane co mam zamiar zrobić. Jeśli MG by na to pozwolił, oraz dopisał co jeszcze podczas tego ataku się wydarzyło, opisałbym całą sytuację w poście. A pod koniec walki MG napisał w jakim stanie są postacie, czy też ile doświadczenia otrzymały. Niewątpliwie, byłoby to rozwiązanie które znacznie przedłużyłoby rozgrywkę, ale posty "tych walczących" byłyby bardziej czytelne, oraz pewnie czytałoby się je z większą przyjemnością - a wydaje mi się, że zwolnienie tempa byłoby na miejscu, gdyż nie wszyscy wyrabiają się z odpisywaniem. Poza tym, MrYasiuPL, mógłbyś pisać troszkę dłuższe posty? A z sesji, która miała być humorystyczna, zrobił się jeden wielki absurd, który zabawnym nie jest.
Pomysł raczej taki sobie. Nie wiem ile moja skrzynka pocztowa pociągnie taki pomysł. Podczas walki powinna też liczyć się współpraca drużyny. W takim przypadku jest ona niemozliwa, bo tylko MG i gracz wiedzą co zamierza zrobić. I może finalnie wyjść z tego niezły chaos. Co do postów Yasia w pełni się zgadzam i przychylam sie do prośby. Wyjaśnij dokładnie o co ci chodzi z tym absurdem.
PS: Kokesz. Czemu wyczuwam kryptoreklamę
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 08-08-2007 o 17:19.
wojto16 jest offline