Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2020, 21:37   #923
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alaron Elessedil Zobacz post
(...)jestem taki hojny w podpowiedziach, to od razu coś dla Brilchana. W dwóch i tylko dwóch postach objawiła się jego moc.
Stawiam że było to przy ucieczce ze szpitala oraz przy spotkaniu z Wajchą.

Ciężko mi dojść co może być triggerem mocy Adama udało się wyeliminować:

- Śpiewanie piosenek
- Świadome rozkazy/ wydawanie poleceń.

Kolejnym strzałem byłoby sugerowanie komuś czegoś bez intencji ale tu wpadamy na problem placebo skoro Adam wie że coś ma zadziałać to wtedy nie zadziała bo jest intencja hmm...

W każdym razie wrzuciłem krótkiego posta od siebie teraz znów mam przesilenie jakieś stąd taki krótki.

Post z 06-02-2020, 05:16

Tak jak napisałem w poście sesyjnym mam pomysł jak spróbować wyjść z tej sytuacji ale nie chcę się szarogęsić za bardzo w sesji bo to jest zabawa drużynowa a nie solówka

Adam wszedłby do pokoju (zakładam że suit zniknie może i skręcona kostka też ? i by musiał doczołgać się do krzesła )chciałby mu opowiedzieć część historii z tej serii filmików w podobnym stylu https://www.youtube.com/watch?v=61nu...Xva ngbcXETgj

A potem zarzucić o Dragon Balla Toryamy zamieniając Sun Wukong na Son Goku i spróbować wyjaśnić małemu Deus Ex machine jaką stosowali tam po każdej większej walce ze złolami
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 10-02-2020 o 20:35.
Brilchan jest offline