Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2020, 20:38   #17
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Gdy tylko weszli do pokoju w hotelu Iwan natychmiast zasłonił okno. Zdjął marynarkę, zawiesił ją na krześle. Rozpiął koszulę i zapytał dziewczyn czy któraś chce skorzystać z toalety lub łazienki. Potem sam poszedł wziąć prysznic.

Pokój miał dwa łóżka, kanapę, mały stolik i biurko. Wszystko pasujące do standardu. Kanapa z przetartym obiciem. Biurko z odłamanym narożnikiem. Łóżka, które prawdopodobnie miały związek z zapachem unoszącym się w pokoju. A jednak na biurku mogli ułożyć swoje znalezisko.

Po prysznicu Iwan wyszedł w samym podkoszulku i spodniach od garnituru. Miał zarysowane mięśnie tak jak wyraźnie może mieć chudzielec jego pokroju. Ogólnie sprawiał wrażenie, że można go połamać dobrze wymierzonym ciosem w środek klatki piersiowej.

Usiadł patrząc na trzy stożki.
Podrapał się po głowie bez większego pomysłu.

- Wiecie, stożki są trzy… kształt mają jaki mają… wy jesteście trzy - silił się na żart w tej jakże beznadziejnej sytuacji.
- No to jeżeli nie będziemy mieć żadnych pomysłów, to zawsze…

W końcu przerwał, bo poczuł się niezręcznie pod piorunującymi spojrzeniami dziewczyn.

- No dobra - uniósł list - to nie jest normalny list. To jest szyfr. Ktoś ma jakieś pomysły jak go złamać? Bo ja póki co nie. Ale co do pisma klinowego… myślę, że mógłbym sobie przypomnieć. Ale ktoś musiałby mnie popilnować gdy wejdę w trans. Jeżeli żadna z was nie ma innych pomysłów, to w zasadzie mogę zacząć.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline