WÄ…tek: [Autorski] Wojna
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 17:53   #183
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Alfred i Marcus
Siedzicie razem przy stoliku kiedy nagle widzicie człowiewka trzymającego się za brzuch i rzygającego w kącie. Marcus odwraca się do barmana i pyta:
- Co on zjadł?
- Specjalność dnia - odpowieda barman
- To ja w takim razie wolÄ™ gulasz.
Justicar
Z powodu obrażeń mdlejesz przy wejściu do miasta. Budzisz sie w dziwnym miejscu które jest całe białe i jasne. Nieco dalej widzisz murzyna z siwymi włosami i białym ubraniu. Wskazuje ci krzesło naprzeciw i mówi:
- Czekałem na ciebie Justicar.
Iren
Siedzisz przy ladzie i pijesz piwo. Widzisz, że Garret po cichu rozmawai o czymś z barmanem. W końcu szturcha cię ramieniem.
- Obserwuje nas trójka zbirów. Zajmę się nimi. Zapamiętaj hasło " cień, dzień, szeń". Udaj sie do pokoju nr. 3. na drugim piętrze razem z towarzyszami. Powiedz Shadowowi, że miałem kilka spraw na głowie.
Powiedziawszy to rzuca pieniądze na ladę i podchodzi do zbirów. Szybkim ruchem wyciąga miecz i uderza pięścią jednego znich. Następnie wybiega na zewnątrz, a bandyci biegną za nim. Przez chwilę na zewnątz słychać tylko odgłosy walki. W końcu słychać jęki i widzisz krew która obryzguje okno. Przez drugie okno widzisz jak Garret odjeżdza na koniu.
 
wojto16 jest offline