Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2020, 14:41   #254
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Jak to że koniec...?
Tak na serio to bardzo się cieszę, że dotrwaliśmy do końca tym bardziej, że jest to bodajże pierwsza moja sesja zagrana na Lastinn od początku do końca. Zazwyczaj sesje padały jak mrówki...
Miałem nadzieję, że ewentualnie góra co wskóram to być może zawalenie i spowolnienie lorda Sithów, ale że go to zabiję to nie myślałem.
Tak czy inaczej przygoda była bardzo przyjemna i intrygująca, jedyne co to rozbudziła mój apetyt na więcej. Tak więc nie śmiało pytam, czy są jakiekolwiek szanse na kontynuację przygód. Ja jestem jak najbardziej chętny,a moja postać jest zmotywowana i głodna zemsty. Zakładam, że Adi, który poturbowany, ze przeżył też dołączy do dalszej przygody. Oczywiście będę postulował o kontynuację przygód z moją ulubiona ostatnio sztuczną inteligencją czyli SIDem.
Tak czy inaczej bardzo miło się grało i miło by było zagrać kontynuację.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline