Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2020, 12:36   #109
Dekline
Opiekun działu Warhammer
 
Dekline's Avatar
 
Reputacja: 1 Dekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputacjęDekline ma wspaniałą reputację
- No ci, co tam stali z piratami, co to wyżej srają niż dupę mają, a przynajmniej na takich wyglądają. No i piraci się ich słuchają - odezwał się jeden z nich, informacja potwierdziła reszta więźniów potakując głowami, było to również zgodne z tym co wiedzieli bohaterowie

***

Alonso ruszył w kierunku głównej bramy, która nie była aż tak daleko od miejsca zasadzki. Niziołek przycupnął i zaczął nasłuchiwać. Po drugiej stronie grupka mężczyzn kłóciła się o to czy wejść czy nie oraz dyskutowała o tym co mogą tam zastać.

- Teraz (...) późno. Jeśli doj ( ...) źle, znajdą (...) się wkurzy
- A wiesz kto (...) silniejszy i co wt (...)
- Jest (...) sporo ( ...) musimy ( ...) uleczyć, jakby co.

Wymiana zdań trwała jeszcze chwilę, głosy były coraz głośniejsze aż w końcu ktoś uciszył resztę

- Cisza! Zadecydowałem, wchodzimy.

Brama zaczęła się powoli otwierać. Mocne światło oślepiło niziołka, lecz po chwili ujrzał starego , osiwiałego mężczyznę odzianego w długie szaty. Za nim stało jeszcze kilku innych oraz dwójka piratów którzy trzymali drzwi gotowi aby w każdym momencie móc je szybko zamknąć.

Starzec podszedł do grupki skulonych więźniów i zadał pytanie, a właściwie wydał polecenie:

- Gdzie jest ten który przyprowadził psa, pokaż, prowadź!

Początkowo nikt się nie ruszył, lecz w końcu jeden wychudzony chłopak wstał i ruszył powoli w stronę korytarzy. Alonso miał szanse w ogólnym harmidrze wrócić do swoich, grupa meżczyzn w szatach poruszała się powoli jakby czekając na atak

***
Horst był ranny, chyba miał złamane żebro a na jego ciele było sporo siniaków. Katja wyglądała zdecydowanie lepiej.

- Nie wiem co planujesz, ale niech będzie. W takim stanie za dużo nie zdziałam. - odpowiedział Horst
 
__________________
ORDNUNG MUSS SEIN
Odpowiadam w czasie: PW 24h, disco: 6h (Dekline#9103)
Dekline jest offline