Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2020, 18:38   #565
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Hm? Niestety nie widzę, gdzie narzekam na "naradę", ino na czas który wtedy miałem, a teraz już o wiele mniej. Nic mniej, nic więcej. Jeśli jakoś niezrozumiale napisałem... taki był sens mych słów. Żałuję, żem się trochę nie porozumieli.

Widzę, że dok nadal aktywny. Nie czytałem niestety. Tak więc poczekam, aż wszystko wrzucicie i pewnie jutro na spokojnie usunę co jest teraz i dam nowy, właściwy post.

Obawiam się, że teraz npcowanie Grolschów wyrządziłoby więcej szkody niż pożytku, ale rozważam tą opcję. Tym bardziej, że głupio byście na mnie czekali. Nawet jeśli "narada" w swoich założeniach jest tylko próbą wyczyszczenia konta Lutherowi i Grolschom i niczym więcej w pierwotnym założeniu... a to znaczy świadkowie co potwierdzą i pod oblicze pana zaprowadzić, bo wątpię by na słowo się ugodził.

Tak więc, jutro mój krótki i pewnie niewiele wnoszący post, a co potem bogowie raczą powiedzieć. Jako na niebie tako na ziemi, aż nam się dziedzic zazieleni.
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline