Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 11:52   #143
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Pisarz zamyślił się, ale pokiwał głową.

-Zatem Śmierć Szczurów, na tym etapie lepiej linczować niż czekać na cuda nocą. Jeśli będzie z Miasta, to tak jak mówiłem kłamie Edwin lub Don Salluste, bo to po prostu niemożliwe by być aż tak pewnym czyjejś roli.
- Dla wiadomości wszystkich. Don Salluste nie jest pewny roli Śmierci Szczurów, nie sprawdziłem go, to tylko moja intuicja.Równie dobrze możemy spróbować zlinczować wikinga. Jeśli bloker wciąż żyje, to potwierdzi, że pierwszej nocy blokował mnie, a drugiej jego. Proponuję zrobić więc tak. Jeśli nikt do wieczora nie potwierdzi niewinności wikinga, wyeliminujmy go w nocy. Co najwyżej ustrzelimy błazna, ale nikogo nie zabierze ze sobą.
 
Arthur Fleck jest offline