Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 20:17   #19
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
-Dosyć! Cholera dosyć!-zawołał wnerwiony ziemniak.

Z trudem dosięgnął do swego tyłka i wyciągnął z niego nos po czym przyczepił go zniesmaczony na miejsce.

-W dupach wam się poprzewracało! to nie miejsce na imprezki! Wypierdalać z mojego domku! I to już! Macie mi tu wrócić ze śliwką to jest pumpalalą albo pozabijam moim ziemniaczanym trójzębem śmierci i zniszczenia +31 do wytrzymałości na ukąszenia słoni bengalskich-tu pokazał wam swój mocno zardzewiały widelec.

Następnie wywalił zakapiora żółwia i pingwina(wraz z zamrażalką) na zbity pysk. Kitka i rycerz wyszli sami. Trzeba dodać że żółw wzleciał na 5 metrów i nagle (choć myśleliście że wzleci wyżej) upadł z impetem na ziemię.

Na zewnątrz słońce świeciło Drzewa zjadały siadające na nim ptaki a zewsząd dochodził waszych uszu melodyjny śpiew latających ryb. Stwierdziliście że mimo iż od wenątrz wyglądała na kamienną z zewnątrz chatka ziemniaka była drewniana pomalowana w żółte słoneczka i różowe chmurki.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline