Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2020, 21:58   #927
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mam nadzieje że nie postuje za często ? Ale było parę dni i nikt nie wyraził sprzeciwu albo nie dał znać że ma jakieś inny plan żebym się wstrzymał z moim więc pozwoliłem sobie dodać jeszcze jeden wpis.

Zrobiłem to bo BARDZO chciałbym żeby Adam wreszcie wykrył swoją moc wszyscy już się popisali jedyny mój pomysł jaki mam to sugestia/ prośba i właśnie chciałbym spróbować go na Dominiku.

Nie jest to rozkaz wprost tak jak Adam próbował w magazynie z Piotrkiem P Batutsie i resztą BG ale sugestią zawartą w opowieści nie pomyślaną jako bezpośrednia próba wpływu na innych.

To by mi się zgadzało z dwoma pozostałymi przykładami zadziałania mocy czyli ucieczką ze szpitala oraz spotkaniem z Wajchą gdzie Adam starał się przekonać rozmówców do swojej wizji świata która wydawała mu się najlogiczniejsza.

Mam nadzieje że tym razem trafię i że nikt nie będzie miał do mnie pretensji o Hogging the Spotlight po prostu też chcę żeby postać odkryła już swoją super moc

Edycja w razie czego zawsze mogę edytować albo MG znów utnie tam gdzie trzeba jak to już robił podczas pierwszej walki z Sowietą.

Apropo edycji poprawiłem posta z pierwszym tańcem zgodnie z zaleceniem MG http://lastinn.info/857749-post147.html ([Rozdział 1] Mutaberracja)

Teraz zamiast nadpiswać myślami program głośników których tam nie ma Adam ma swojego tableta a skąd on się tam wziął skoro wyleciał z wózka przez okno ? teraz już wiemy że dzięki LOGICE KOMIKSOWEJ

Chcę jeszcze dodać kilka hiperlinków do posta z ciągiem po spotkaniu z Wajchą ale to nie jest aż tak ważne jak błąd logiczny z tamtego posta w magazynie

EDIT 2 A gdzie Patrycja i Witold stoją w kwestii zabijania dzieciaka ?Jak na razie Angi jest za Adam przeciw.

Oczywiście Angela ma sporo racji że dzieciak jest niebezpieczny i jeżeli plan Adama nie zadziała to zgodzi się sam Batman to zasugerował między wierszami...

Wpierw chciałbym spróbować tej bajki ale rozwiązanie Angi jest w pełni logiczne Adam żongluje życiem obcych ludzi ale tak jak dodałem w poście nie wiemy co się z nami stanie gdy zginie. Może damy radę go obudzić skoro jesteśmy w jego podświadomości ?

Side question czy Witold przedstawił się z imienia i nazwiska albo czy gdzieś padłą nazwa tej jego firmy ochroniarskiej ? Bo fajnie by było żeby na jawie Adam mógł naciągnąć rodziców na to żeby go zatrudnili skoro wstępnie planuje pójść good guy path i nie wspópracować z Sprzęgłem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-02-2020 o 22:24.
Brilchan jest offline