Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2020, 16:38   #5
Wecker Yls
 
Wecker Yls's Avatar
 
Reputacja: 1 Wecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłośćWecker Yls ma wspaniałą przyszłość
Widzę, że są dwie konkretne propozycje, dlatego robię sondę, bo cosik za bardzo się pośpieszyłem z rekrutacją.

Racja, złoto to najlepsza opcja, nie przemyślałem tego podczas pisania posta

I kolejna literówka, oczywiście 13 miało być. Co do ras o modyfikowalnych lvl: do dogadania. Tak samo proponuję ustalić między zainteresowanymi charakter drużyny, bowiem wg tego co mam w planie postać Chaotyczna nie dogada się na tyle z Praworządną i wyszłyby dwie osobne sesje, co wielkim problemem nie jest, ale lepiej jednak, żeby wszystko współgrało.

Ogólnie marzy mi się LP, ale to zależy głównie od tego jak podejdzie Wam rozgrywka, toteż kwestia awansu nie jest ograniczana w żaden sposób.

I oczywiście po dogadaniu się nie wydaje mi się, żeby wyszło PvP

Cytat:
Napisał Seachmall Zobacz post
Czy zezwalasz na rzeczy trochę łamiące konwencję.
Mnie się myśli chaotyczny mnich.
Hmm, co masz na myśli, mówiąc o łamaniu konwencji? Zabawa konwencją postaci nie jest zła, ale chyba lepiej dogadać to z resztą, chyba że możesz odgrywać kogoś "dobrego", będąc złym. To też biorę pod uwagę, ale lepiej takie szczegóły dogadać na Priv.
 
__________________
"Ponownie zapadam się we wspomnieniach... I nie mam pojęcia, które z nich należą do mnie..."

Ostatnio edytowane przez Kerm : 11-02-2020 o 17:16. Powód: Post pod postem
Wecker Yls jest offline