Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2020, 20:04   #90
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lynx Lynx Zobacz post
Tytus ma 40 inta tak to weszło już 32/40 pytanie mam tylko o modyfikatory. Mamy plus 30 manewrowość błysku i czy występują jeszcze jakieś?
Założyłem wcześniej, że test będzie trudny (-20): krytycznie mało czasu na reakcję, panika na mostku, etc. INT Tytusa wynosi 40, do tego faktycznie dodajemy manewrowność fregaty (a Tempest jest bardzo zwrotnym okrętem). Dodatkowo przyjęliśmy, że będziemy stosowali zasady wyszperane przez Mi Raaza w dodatku Into the Storm, dzięki czemu Garlik jako Nadsternik ma na stałe bonus +10 do testów manewrowania.

Tak więc finalny próg testu to 60, a wynik 32 oznacza dwa sukcesy nawet przy uwzględnieniu trudnego testu. Gratuluję i siadam do odpowiedniego opisu, trzeba ten rzut odpowiednio uczcić.

Co do wykupu nowych umiejętności, wybierasz z pierwszej tablicy. Możemy to omówić wspólnie przez PW, ale najpierw zapoznaj się proszę z ważną informacją, którą wrzuciłem do naszego wspólnego grupowego doka.
 
Ketharian jest offline