Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2020, 22:22   #928
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Zapomniałem odpisać

Brilchan, nie ma czegoś takiego jak zbyt częste postowanie. Jak dla mnie super, że wszedłeś w ten świat. Jak najbardziej próbuj też wszystkiego, co ci przyjdzie do głowy. Nie mam nic przeciwko temu, żeby była więcej niż jedna próba w trakcie postu. Tu trzymamy się realizmu, więc prób w ciągu kilki minut może być nawet kilkanaście.

Jeśli chodzi o logikę komiksową, to jak najbardziej. Przecież walka z kilkoma przeciwnikami to samobójstwo

No i oczywiście wciąż czekam na wypowiedź Bardiela i Noraku - tu mamy sprawę dużej wagi
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem mojÄ… postaciÄ… i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline