Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2020, 11:16   #25
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
- No i spadłaś.

Dragan oglądał zdewastowany pancerz z zadowoleniem przyjmując fakt, że berło nie zniknęło. Najpierw zajął się jednak wyciąganiem z przedramienia wbitych tam elementów mechanizmu. Cóż, mogło być gorzej, z głowy wyciągałby mu te fragmenty już ktoś inny. Takie szczęście w nieszczęściu. Gdy ostatni z odłamków z brzękiem upadł na bruk, wokół zaroiło się od uzbrojonych po zęby paladynów.

- Jak to kim? – Hellborn odpowiedział pytaniem na pytanie, ze szczerym albo dobrze udawanym zdziwieniem na twarzy. – Diabłem przecież. Nie widać tego wyraźnie, zacny rycerzu czystego serca i sumienia? Diabłem, ale w służbie jego cesarskiej mości, więc łaskawie każ swoim ludziom mierzyć w kogoś innego, nie mnie, formować szyk obronny i odeskortować mnie do pałacu, cesarza i starego Malazara. Razem z pewną rzeczą, którą właśnie władcy skradziono, a którą w tej chwili powoli i ostrożnie spróbuję wyciągnąć z resztek tej mechanicznej zbroi.

Co powiedział, to zrobił. Powoli i ostrożnie.
 
__________________
Bajarz - Warhammerophil.
Phil jest offline