WÄ…tek: [Autorski] Zew Nocy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2007, 21:26   #14
Grom
 
Reputacja: 1 Grom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znanyGrom wkrótce będzie znany
No cóż to jest powód, ale liczę na waszą kreatywność, dlaczego się zbuntowaliście. Dwóch graczy których przyjąłem wykaało się kreatywnością. Wyjazd mi nie przeszkadza. Po prostu postać będzie w stanie spoczynku, lub dołączy później. Wojownik wiadomo walczy głównie bronią białą a łowca kuszą i łukiem. Wojownik lepiej poradzi sobie w walce w zwarciu, łowca na odległość i dodatkowo potrafi polować na zwierzynę w lasach.
P.S. Może trochę źle to opisałem ale wybieracie: broń do walki w zwarciu, broń do walki na dystans i zbroję. Nie musicie tego zmieniać (osoby które dostały iśe do sesji), ale przyszłych graczy proszę o to by to uwzględnili. Pozdrawiam

EDIT:Podjąłem decyzję i mam już 3 graczy. Wszyscy są z jednego klanu. Miło by było żeby byli też inni gracze niż z klanu mroku, ale oczywiście nic nikomu nie narzcam
 

Ostatnio edytowane przez Grom : 08-08-2007 o 21:32.
Grom jest offline