Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2020, 13:19   #459
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hej myślałem gdzie zadać to pytanie ale że nie mam pomysłu gdzie i komu zadać to pomyślałem że wrzucę tutaj.

Ostatnio bardzo wsiąkłem w oglądanie filmików o RPG na YT Nagrania sesji live z Twitcha, zabawne filmiki, analizy lore róznych systemów RPG, fajne kwiatki z rysunkami. Niektóre z nich wrzuciłem do tematu śmieszny stuffik i się spodobały dostałem parę reputek.

Ale pomyślałem sobie że mógłbym założyć wątek w którym mógłbym dawać krótkie recenzje sesji i grup które w nie grają bo niektóre są naprawdę fajne i godne polecenia inne po prostu śmieszne.

Tylko teraz zachodzę w głowę gdzie wrzucenie takiego wątku by pasowało ? Z początku myślałem o D20 ale potem znalazłem GENIALNĄ sesje wampira 5 z aktorami

Wydaje mi się że najbardziej pasowałby rozmowy ogólne na temat RPG ale doszedłem do wniosku że lepiej będzie jak się najpierw zapytam żeby nie okazało się że bardziej pasuje do Hyde Parku a ja niepotrzebnie dodałem obsłudze roboty z przenoszeniem wątków
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem