Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2020, 20:09   #1795
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W kaplicy Anna będzie musiała spalić 1 Siły Woli a potem rzucić na odwagę. Po wizji jaką miała najzwyczajniej boi się przejść przez próg. W razie nieudanego testu odwagi może spalić jeszcze jeden Siły Woli i wbić mimo strachu. W razie sukcesu wbije normalnie z Franciscą.

Tak, nie mam nic przeciwko. Ale zachęcam do zmiany ubrań na suche. Niedługo znowu rzucę na choroby i żeby się nie okazało, że cała płocka inkwizycja umrze na zapalenie płuc.

Edit:
Jaś i Małgosia za dnia biegają po miasteczku realizując zadania szpiegowskie. Wieczorem grzeją się w Waszym zdobycznym „kapitularzu”.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline