Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2020, 21:32   #199
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
- Twoje nędzne prowokacje Poborco potraktuję tak jak na to zasługują.
Innym powiem niewiele. To że bajka dona po raz kolejny się nie klei i że w swoich zdaniach raz twierdził, że był blokowany przez Mafię, innym razem poprawiał się, że przez blokera, a tak naprawdę jak widać nikt tego nie potwierdził... Cóż. Nie napiszę także, że Wasze oczy się otworzą kiedy moje się zamkną, bo jeśli dobrze wszystko policzyłem to do zrozumienia tego co tu się dzieje będzie potrzebny przynajmniej jeszcze jeden dzień.

Niech zatem zapisane zostanie, że wycofuję swój głos na panią Magdę. I chylę czoła przed Jej przemyślnym ukrywaniem swojej roli. I pięknym rozegraniu wiemy kogo.

- Śmierć Szczurów czy ja? Cóż, wybór dla mnie jest prosty, choć uważam go za zły wybór dla miasta.

- Pisarzu, może Ty lubisz kłamstwa i się w nich odnajdujesz dobrze, ja jednak nie powiedziałem nieprawdy ani razu w tej grze.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline