Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2020, 07:38   #212
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Akcja zagęściła się mocno w docu i bardzo dobrze.

Jednak przyznaje się, że nie zawsze mam jasność w odczytywaniu globalnych intencji graczy. Czyli co chcą osiągnąć. Np. czy Fierce będzie próbowała poznać przeszłość Jokinena i to dlaczego lata z nimi? Co go łączyło z Hudson i dlaczego jest na niego wściekła? A może ma ochotę zostawić sprawę jak jest i nie drążyć? Co Hunter chce zrobić z zdepresjonowaną Jasmin, wyprowadzić ją na pełnię możliwości, czy zmusić ją do odejścia. Czy Diuk zaangażuje się w śledztwo by zaimponować pani oficer... Czy ma w planach ratowanie skrzydła... Co z Clevlandem. Co będzie priorytetem czy poszukiwanie niepewnej miłości Chou czy oczyszczenie się z zarzutów...

No i pozostaje temat dziwnego konkursu. Diuk i Cleveland nie lecieli. Do końca dzisiejszego dnia polecą pewno pozostałe eskadry. Co to będzie za misja... Może kapitan i cały mostek coś spieprzyli w planowaniu i czegoś wam nie mówią...

Piszcie tutaj albo bezpośrednio do mnie jeśli coś mi umknęło albo na coś chcecie zwrócić uwagę. Mam mnóstwo npców i bardzo dużo wątków czasem może mi coś uciec.
 
Fenrir__ jest offline