Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2020, 12:37   #884
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dopytam, bo zupełnie niejasne jest dla mnie oznaczenie : " (Birgit; T 45)" Co to jest?
- Stan słuchu w jakim obecnie jest Birgit. T 45 bo to 45-tura w tej sesji czyli obecna tura. A generalnie chodzi o to, że słuch powoli zaczyna wracać Niemce no ale jak na razie przełomu nie ma.



Cytat:
Edit: A na poczet interakcji społecznych o szerokim znaczeniu i wadze międzynarodowej - w kwestii wyjaśnienia, gdzie Birgit trzyma rewolwer - to zależy od tego w jaki sposób wszyscy weszli na mostek. Jeśli Anglicy nie pochowali swojej broni do kabur, to Birgit też dalej trzyma broń w ręce tak jak oni (biedna głucha nie wie przecież co się dzieje i jakie sobie wydają rozkazy :P), ale jeśli chowali, co ciężko przegapić, to i ona schowała za pas/przykryła kurtką
Cytat:
To ja też poproszę info od MG co zrobili z bronią pozostali, bo ważne jest czy Woods widzi pistolet Birgit czy nie

- Tak technicznie to na mostek weszli tylko BG więc sami ze sobą ustalcie kto jak ze swoją bronią wchodził do środka A grupka bosmana Robinsona co szła z dziewczynami została przed mostkiem. Broń krótką powsadzali do kabur, za pasy (zdobyczną) i generalnie scena postoju.



Cytat:
A ode mnie pytanie, bo chyba nigdzie tego nie było, albo ja już nie pamiętam. Ile brytyjskich okrętów stoi we fiordzie? I jakiej klasy są to okręty?
- Nie pamiętam czy mówiłem to inaczej. Ale jest tam lekki krążownik (HMS Penelope), jeden niszczyciel u wejścia do zatoki, drugi gdzieś w zatoce do tego 4-6 frachtowców. No i "Alster".
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline